23 січня 2024 року на базі НВК “Великогаївська ЗОШ I-III ст -ДНЗ” відбувся круглий стіл для асистентів вчителя ЗЗСО (ЗДО) на тему: ” Прості питання складної інклюзії. Проміжний моніторинг: на що звернути увагу”. У ході роботи учасники круглого столу торкнулись питання процесу планування індивідуальної освітньої траєкторії для дитини з ООП і, як результат, проведення моніторингу навчальних та особистісних досягнень дітей, які навчаються в інклюзивних класах (групах). Також оволоділи практичними прийомами постановки довготривалих та короткотривалих цілей за критеріями SMART. Особливу увагу було звернену на питання модифікації освітньої програми та відповідно критеріїв оцінювання.

 

 

 

 

23 січня 2024 року на базі НВК “Великогаївська ЗОШ I-III ст -ДНЗ” відбувся круглий стіл для асистентів вчителя ЗЗСО (ЗДО) на тему: ” Прості питання складної інклюзії. Проміжний моніторинг: на що звернути увагу”

1 коментар до “23 січня 2024 року на базі НВК “Великогаївська ЗОШ I-III ст -ДНЗ” відбувся круглий стіл для асистентів вчителя ЗЗСО (ЗДО) на тему: ” Прості питання складної інклюзії. Проміжний моніторинг: на що звернути увагу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *