21 травня 2024 року на базі КУ ІРЦ Великоберезовицької селищної ради фахівцями-консульнантами було проведено семінари-практикуми для асистентів вчителів Великоберезовицької, Білецької та Великогаївської громад, на тему: «Організаційні засади роботи команди психолого-педагогічного супроводу особи з особливими освітніми потребами на кінець навчального року».

На даному заході висвітлили основні питання організації роботи КППС в кінці навчального року, ознайомились з практичним досвідом роботи педагогічних працівників щодо написання психолого-педагогічної характеристики та звіту про проведену роботу, досягненнями та труднощами у навчанні дитини. Слухали про діагностику дітей з ООП на кінець навчального року. Також, ознайомились з термінами сенсорна інтеграція та сенсорна дієта, складанням сенсорного профілю дитини та розробкою сенсорної дієти як однієї із умов створення якісного освітнього середовища у закладі освіти.

На завершення роботи присутні слухали про релаксацію та її вплив на організм людини, ознайомились з методами релаксації, їх значенням у житті; розвивали вміння розслаблятися, адже здоров’я вчителя – це тепло і затишок в душі кожного учня.

21 травня 2024 року на базі КУ ІРЦ Великоберезовицької селищної ради проведено семінари-практикуми для асистентів вчителів на тему: «Організаційні засади роботи команди психолого-педагогічного супроводу особи з особливими освітніми потребами на кінець навчального року»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *